what is parukeri estetike tirane?

Best Answer

Parukeri&Estetike Bruna, Tirana, Albania. 2,702 likes · 36 talking about this · 218 were here. Parukeri dhe Estetikë Bruna" ka një eksperiencë 17 vjeçare... - read more

Second Best Answer

PARUKERI ESTETIKE,... Facebook. Email or Phone: Password: ... Parukeri me e mira ne Tirane me nje staf te specializu ar korrekt te dashur suksese lart e me lart ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
what is parukeri estetike tirane? community answerswhat is parukeri estetike tirane Resources

Qendra Estetike; Aparaturat e Reja. DEA SLIM & BODY; XYLIA Dual Face; TRAJTIMI ME IPL; Kontakt ... ... read more
Qendra Estetike Pirro is on Facebook. ... Ndodhet brenda ambjenteve te mrekullueshme te Hotel Rogner ne Tirane. ... Trendy Look Parukeri Estetike. Pirro Lopes ... ... read more
Oct 09, 2014 · Fustane Nuserie Parukeri Estetike Merita 2015 (video 2) - Duration: ... Fustane Nuserie 2015 Parukeri Merita - Duration: 3:55. Parukeri Merita 2,600 views. ... read more
View the profiles of people named Parukeri Estetike Frida. Join Facebook to connect with Parukeri Estetike Frida and others you may know. Facebook gives... ... read more
Parukeri Kristi, Tirane. 13,487 likes · 860 talking about this. Parukeri Estetikë KRISTI. Tirane . Rr. Budi . Qyteti Studenti. 50 m mbi godinen 27..... ... read more
Parukeri Estetike Sonila, Tirana. 9.975 Me gusta · 294 personas están hablando de esto · 17 personas estuvieron aquí. [email protected] Facebook. ... read more
Tirane, kerkohet part time parukeri estetike manikyr pedikyr. ... Kerkohet bashkepunim me nje Parukeri, ne Tirane Jam Estetiste me pervoje 15 vjeçare ne Athine, Greqi. ... read more
Shiko më shumë nga parukeri marsi duke hyrë në Facebook. ... Parukeri Estetike Sonila. Biznes lokal. Shiko më shumë vende në Elbasan, Albania; ... read more
E specializuar ne kirurgjine estetike dhe rikostruktive, lipoaspiracion, lifting, blefaroplastike, kirurgji estetike e vesheve dhe e hundes, ... ... read more
Keni kërkuar QENDRA ESTETIKE . 2; 3; 4; 5; 6; QENDRA ESTETIKE . 46 DIELLA. TIRANA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA 0682791402 [email protected] QENDRA ESTETIKE . 47 ... ... read more
Shiko më shumë nga Sallon bukurie Kreheri I ARTE Qender Estetike Produkte Profesionale duke hyrë në Facebook. ... Parukeri TOP HAIR. Bukuri. Qendër trajtimi, ... ... read more
Produkte Aestetic dhe Bionatura. Shitje dhe Shperndarje. Blv "Gjergj Fishta" tek Gjykata, Prane Bibliotekes se Lagjes 9, Tirane, Albania, Cell: +355-692102158 Tel: ... ... read more
Kurset jane 3-6-9 mujore ne parukeri; ... Tirane, ofroj kurse profesionale parukerie &estetike,thonjte. ... Tirane, ofroj kurse ... ... read more
Kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike dap.gov.al. Punesimi parukeri estetike kerkoj pune shofer ... pune part time tirane ... ... read more
Parukeri,Estetike. 4 472 persona e pëlqejnë dhe 4 442 persona e ndjekin. 23 njerëz kanë qenë këtu. Mbi kët ... ... read more
About Parukeri Estetike Sheila. Shteti: Shqipëri Qyteti: Tiran ... ... read more
Parukeri Estetike. Kompania: Parukeri Estetike: Lloji i Kompanisë: ... Personi kontaktues: Irena: Adresa: Tirane : Qyteti: Tirane: Kodi Postar: Shteti: Shqipëri ... ... read more
Ofrohen kurse profesionale ne PARUKERI -ESTETIKE - THONJ Parukeri ... Tirane Vizito faqen e zotruesit; Njoftime të tjera (633) 1 SMS Service. Data e regjistrimit: ... read more
Parukeri Estetike Ada. Parukeri Estetike Ada. Emri komercial: Parukeri Estetike Ada: Adresa 1: Te Shallvaret: Telefon 1: 355692166123: Email: [email protected]: ... read more
QENDER ESTETIKE DHE PARUKERI GLAMOUR. Nga lajmerime ne Jan 6, 2012 1 Koment. Tweet. 0 ... DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE TIRANE. Dhoma e Tregtise dhe Industrise, ... ... read more
Ofrojme KURSE PARUKERI/ESTETIKE, ... Shfleto artikuj te tjere per: ESTETIKE, KURSE, PARUKERI, Postuar nga: jeta12 Kontakto. ikub ... ... read more
Parukeri Estetike JETA ... Tirane [email protected],19.7738484,289m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x10295dca80b17411!8m2!3d41 ... ... read more
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon Nje Punonjese (femer) qe te jete e specializuar ne fushen e thonjve gjithashtu te dije te punoje mire edhe tek prerjet (cdo model ... ... read more
Information about Parukeri Estetike Elda, Rruga Ali Demi, ... Tirane . Veshje popullore me qera rruga ... Ofrojme: stilime flokesh, estetike, masazheri, ... ... read more
Parukeri Ne Tirane . Kerko. Shto Biznes ... PARUKERI ESTETIKE, PRERJE,KREHJE,LYERJE,MAKIAZH,STILIM,FLOKE EXTENSION, TRAJTIM FYTYRE DHE TRUPI, ... ... read more
Eda sallon (parukeri-estetik), Tirana. 961 Me gusta · 1 persona estuvo aquí. Salloni ka nje eksperienc qe nga viti 1992.Parukjerja ka qene pjesemarrese... ... read more
Program studimi 2 vjeçar, i thelluar profesionalisht në gjithë spektrin e trajtimeve estetike dhe masazheve, ... Parukeri e Avancuar. Program studimi 2 vjeçar, ... ... read more
Shes mobilje per parukeri dhe estetike ne gjendje thuajse te pa perdorur. Poltrone, pasqyre, krevat per estetike, ... ... read more