what is kodi civil i zogut?

Best Answer

Më 25 janar 1925 Kuvendit Kushtetues shpalli Republikën Shqiptare. Dhjetë ditë më vonë, Ahmet Zogu u zgjodh nga Kuvendi Kushtetues, kryetar i republikës, duke ... - read more

Second Best Answer

PËRSHKRIMI I LËNDËS: “Historia e Shtetit dhe e së Drejtës në Shqipëri” zhvillohet si një kurs i plotë dhe i detyrueshëm në studimet e nivelit të parë ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
what is kodi civil i zogut? community answerswhat is kodi civil i zogut Resources

Fejesa dhe martesa te shqiptarët gjer më vitin 1929, kur hyri në fuqi kodi civil i shtetit shqiptar të Zogut, si dhe marrëdhëniet familjare nuk trajtoheshin me ... ... read more