what is domethanja e ores se njejt?

Best Answer

Domethenia e ores se njejte. 01:01-Te ka xhan! 02:02-Do te thoj Te Dua! 03:03-I pelqen shoqeria me ty! 04:04-Nuk mund te te harroje! 05:05-I pelqejne syte e tu! - read more

Second Best Answer

Domethenia e ores sipas kombinit te numrave _____ 00 : 00 ->Ndarje 01 : 01 ->Do te ... 21 : 21 ->I pelqen atij/asaj qe ti e mendon 22 : 22 ->Ke per ta pare - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
what is domethanja e ores se njejt? community answerswhat is domethanja e ores se njejt Similar Questionswhat is domethanja e ores se njejt Resources

Domethenia e ores ..... 24.08.2011 në 3:19.MD. ... 09:09~~do te te takoj se shpejti ... 14:14~~e ka marr malli ... ... read more
domethenia e ores se njejte..... 22.04.2011 në 2:15.PD |10:10 |->te ... 14:14|->e ka marr malli |15:15|->e di se e do |16:16|->te do me shume se vetja |17:17 ... ... read more
Kuptimi i ores ;) 28 January 2011 at 05:04. ... 20-20 te do por nuk é i sigurt x ndjenjat e tua. 21-12 jep jeten x ty. 21-21 nuk mendon njeri tj xvec teje. ... read more
Titulli: Akrepat e ores se dashurise ke 12 ... keto nuk i kam ditur ndonjehere, por kur kemi qene ne gjimnaz kur kapnim akrepat e ores njeri mbi tjetrin ... ... read more
Jeta jone gershetohet qe ne fillimet e veta me rrjeten qe na eshte ngritur para se te lindnim . Hyrje ; Forum ... 15 = dikush do të të tregojë të kaluarën e vet ... ... read more
To see more from Pse T'Fola U Njoftova Me Ty ... <<KUPTIMI I ORES>> ... 14:14 = e ka marr malli 15:15 = e di se e do 16:16 = te do si syte e ballit 17:17 ... ... read more
Qthon akrepat e ores kur i zeni njerin mbi tjetrin... 01:05 deshiron te jesh e tij 02:10 keni takim ... 09:45 mendon se ke tjetrin 10:50 do tju njoftoj me familjen ... read more
Syri3.com website review: Syri3.com website is scored 405 1Pagerank.com points (1PRS) and has a global traffic ranking of 1,150,411 in the world. ... read more
... C'do vajz qe e shoh ne qytett ... Ma i mire je single Hajt jeke kmishen veq per mu Hej sjom kjo une Po smuj mu nal se pe du Ma i mire je single Gotat per ... ... read more
Nje blog për historinë kulturen dhe gjuhën shqipe. 18 septembre 2013. Pastrim i Melqisë dhe Strajcës së Vnerit ... read more
Që atëherë , unë kam bërë premtimin se dikush unë e di se kam një problem marrëdhënie , ... nje emere fjolla domethanja 4279. Floriana (12.12.2013) ... read more
登录后才能继续。 登录 Facebook. 登录 ... read more