tvsh satellit frekuencat?

Best Answer

RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,Radio Tirana,LIVE,TVSH Drejtpërdrejt,Lajme - read more

Second Best Answer

TVSH; RADIO TIRANA; RADIO TIRANA 2; RADIO TIRANA 3; RTSH-Radio Televizioni Shqiptar . ... do të ndryshojë frekuencat e transmetimit për zonën e Tiranës dhe ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
tvsh satellit frekuencat? community answers

tvsh satellit frekuencat Resources

Lista e kanaleve dhe frekuencat ne Digitalb, si dhe frekuencat e kanaleve te lira (FTA) Shqipetare ... TVSH SAT (Shqiperi) Pergjithshem. 12656: 4883: Vertical: ... read more
TVSH: MPEG-4 Conax: 43: 1220: 1221: 1222 Al: P Grandicelli 141001: News 24 (Albania) MPEG-4 Conax: 45: 1240: 1241: 1242 Al: P Grandicelli 141001: X1: MPEG-4 Conax: 90 ... ... read more
Terrestrial network: Prishtinë: channel 37 UHF Zatriq: channel 9 VHF Maja e Gjelbërt: chan. 12 VHF Crnusha: channel 7 VHF. Satellite EU: Eutelsat W2 16 degrees East ... ... read more
A mund te me tregoj ndokush frekuencat e reja te kanaleve ne vijim: Klan Tv, T, My Music, Music Al, TVSH toksor? Nuk po mund t'i gjej dot. Ju pershendes dhe qysh tani ... ... read more
Frekuencat e kanaleve Shqiptare - në satelit . 16,0* East ... TVSH Shqiptar Tokësor. RTV 21 Popullore. RTV 21 Junior. Shenja TV. Apollon TV. Desire ( +18 ) Sofia. ... read more
TVSH Tokesor – Kanal kombëtar shqiptar me programacion të ndryshëm. News-24 – Kanal shqiptar me programacion të ndryshëm. x-1 – Filma për të rritur me ... ... read more
FREKUENCAT: Email: transmission@rtklive.com: Rrjeti tokësor: Prishtinë: channel 37 UHF Zatriq: channel 9 VHF Maja e Gjelbërt: chan. 12 VHF Crnusha: channel 7 VHF. ... read more
TVSH: Shqipëri: Të përgjithshme: Tring Digital: Conax: 123: 3388: 3312 alb : 531 : 3388 : 2017-01-03 + RTV 21 Popullore: Shqipëri: Të përgjithshme: Tring ... ... read more
16.0° East (Eutelsat W2, Eutelsat 16A) (321 TV, 39 HDTV, 86 Radio, 12 Data) ... TVSH: General: Conax: 1222, Alb: 1221: Europe B Ku: Adrian 02.12.2016 - 11:32: X1 ... ... read more
FREKUENCAT. Fox/N. Geographic ... TVSH Frekuenca 12656 Symbol Rate 4883 Polarizimi Vertikal Fec 1/2 RTK Frekuenca 12633 Symbol Rate 4883 Polarizimi Vertikal Fec 1/2 ... ... read more
RTK 1 © LyngSat, last updated 2017-02-13 - https://www.lyngsat.com/tvchannels/rs/RTK-1.html : Position: Satellite: Beam EIRP (dBW) Frequency: System: SR ... read more
TVSH Satelit - Satellite TV from Albania , satellite frequency , satellite channel list, free channels, satellite position, c band, ku band, tv free ... read more
Nga dita e sotme dy frekuencat e reja ne satelit jane: 1 FREKUENCA 11400 MHZ SYMBOL RATE 13846 Msym POLARIZIM VERTIKAL 2 FREKUENCA 11427 MHZ SYMBOL... ... read more
Kontakt Arsat GmbH Schmiedgasse 27a 8604 Volketswil Schweiz Udhheqës firme: Arxhent Muqa Tel.: +41 - 44 825 38 05 Fax.: +41 - 44 575 32 71 Nat: +41 - 76 332 21 14 ... read more
Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare - Albania. Sat Universe. SU Twitter; Archive; SU Arcade Games; ... TVSH Tokesor News 24 Channel One UTV News Scan TV A1 Report ... read more
TVSH Eutelsat W2 16°E. Frekuenca: 12.656 MHz SYM RATE: 4.883 baud Polarizimi: Vertikal FEC: 1/2. Albanica Sat Intelsat 10-02 1.0°W. Frekuenca: 12.735 MHz SYM RATE ... ... read more
Digitalb is an Albanian media, digital satellite and terrestrial TV platform based in Tirana, Albania. The TV platform began terrestrial broadcasts in July 2004, and ... ... read more
Eutelsat 16A - All transmissions: 14.5E: Orbital position: News.ini: Total Ku: Total C: Free To Air only: TV: Radios: Data: Satellite: Longitude Now: Declination Now ... ... read more
Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht, e më pas duhet bërë Rikthimi në Gjendjen Fillestare të Dekoderit. ... read more
Frekuencat Shqiptare ; Produktet e reja. Na ndiqni në Facebook. Etiketa. digitalb iptv tibo platinium premium riabonim familjare tibotv satelitore supersport . ... read more
Re: TV Shqiptare ne satelit I dashur Arjan, te lutem postoj te gjithe frekuencat edhe satelitet perkates per programet ne gjuhen shqipe: RTV Kosova ... read more
Frekuencat: FREKUENCA: 11.051 GHz POLARIZIMI: H FEC: 3/4 SAMPLE RATE: 4.700 Msym/s Erjon ... sepse tvsh-ja e ka nja 11656 frekuencen, dmth me shume se sa kufiri.. ... read more
Eutelsat W2 - 16.0° East (203 TV, 1 HDTV, 66 Radio, 3 Data) Show Transponder List (30) TV Only Radio Only; History; Packages (5) Clear Encyrpted Data HDTV Feed ... ... read more
47 Ergebnisse zu Frekuencat E. Rtk: All Popular Posts, Posted in Uncategorized, kostenlose Person-Info bei Personsuche Yasni.de ... read more
Tv Shqip Live Televizionet shqiptare kosovare live vetem ne shqiplive,Top channel,Tv Klan,Big brother Albania,Vizion plus,Rtk ktv ,Tvsh,Top News,rtv21 ... read more
EUTELSAT 16E, 43.6 Mbps : NID:366: TID:30401: RiK: Slovakia: Children: Antik Sat: Conax: 1201: 1101: ... TVSH: Albania: General: Tring Digital: Conax: 123: 3388: 3312 ... ... read more
TVSH Sat: Albanija: Opšti: Slobodan: 100: 100: 110 alb : 257 : 100 : 2013-11-21 + 16.0°E: Eutelsat 16A: 12660.00: H: F03: Europe B: DVB-S2: QPSK: 2222 3/4: 3 227 ... ... read more
Eutelsat 16A - Све ... TVSH: Albanija: Opšti: Digit Alb: Conax: 1220: 1221: 1222 alb : 1220 : 1221 : 2014-10-04 + News 24 Albania: Albanija: Vesti: ... read more