tvsh hd frekuencat?

Best Answer

RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,Radio Tirana,LIVE,TVSH Drejtpërdrejt,Lajme - read more

Second Best Answer

TVSH Live Online streaming - Shiko RTSH Albania 24 ore Tv HD falas ne internet drejtperdrejte shqip nga atdhe.al - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
tvsh hd frekuencat? community answerstvsh hd frekuencat Resources

Ju bëjmë me dije se në vijim të procesit të digjitalizimit, RTSH, do të ndryshojë frekuencat e transmetimit për zonën e Tiranës dhe Durrësit. ... RTSH1-HD ... ... read more
... Tvsh hd Originally Posted by inxhinieri. Ky komenti i pentiumflash me la pa fjale, me duhet te prek vehten per te pare nese ekzistoj. ... read more
Lista e kanaleve dhe frekuencat ne Digitalb, ... TVSH SAT (Shqiperi) Pergjithshem. 12656: ... DIGITALB HD PREMIUM HD; 1: Top Channel. Pergjithshem. 2: Top News. ... read more
TVSH: MPEG-4 Conax: 43: 1220: 1221: 1222 Al: P Grandicelli 141001: News 24 (Albania) MPEG-4 ... MPEG-4/HD Conax: 4700: 2101: 2102 E 2103 Bu 2104 Cz: N Schlammer ... ... read more
Film Dy HD – Kanal i digitalb, i cili transmeton filma, ne cilesine me te mire, high definition. Plus HD ... TVSH Frekuenca:12656 Symbol Rate:4883 Polarizimi ... ... read more
Frekuencat e kanaleve Shqiptare - në satelit ... TVSH Shqiptar. News 24 Albania. X1 (+18) Stinët. ... National Geographic Channel HD Europe. Fox Life. Discovery HD ... ... read more
TVSH © LyngSat, last updated 2017-02-13 - https://www.lyngsat.com/tvchannels/al/TVSH.html : Position: Satellite: ... HD/encrypted: Related channels: RTSH 3 Radio Tirana: ... read more
A mund te me tregoj ndokush frekuencat e reja te kanaleve ne vijim: Klan Tv, T, My Music, Music Al, TVSH toksor? Nuk po mund t'i gjej dot. Ju pershendes dhe qysh tani ... ... read more
FREKUENCAT: Email: [email protected] Rrjeti tokësor: Prishtinë: channel 37 UHF Zatriq: channel 9 VHF Maja e Gjelbërt: chan. 12 VHF Crnusha: channel 7 VHF. Satelit EU: ... read more
Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) Type: Broadcast radio, television ... RTSH HD a digital channel launched in 2013 broadcasts TVSH in high-definition quality whenever ... ... read more
Digitalb is an Albanian media, digital satellite and terrestrial TV platform based in Tirana, Albania. The TV platform began terrestrial broadcasts in July 2004, and ... ... read more
... DigitAlb do të hedhë një Software të ri, që do të bëjë të mundur kalimin automatik të dekoderit tuaj në frekuencat e reja satelitore. ... ... read more
FREKUENCAT; MARKETING; KONTAKT; Top Channel 2017 Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje. ... ... read more
Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare - Albania. Sat Universe. SU Twitter; ... Klan HD ABC News Klan TV Ora News TVSH Tokesor News 24 Channel One UTV News Scan TV ... read more
TVSH - Live Soccer TV - Football TV Listings, Official Live Streams, Live Soccer Scores, Fixtures, Tables, Results, News, Pubs and Video Highlights ... read more
TV Channel: TVSH Sat (Shqiptar TV Satelit) Print all Table of contents. ... Available in HD: Available in Time-Shifted: Available in Catch-up : Main website: http ... ... read more
Kontakt Arsat GmbH Schmiedgasse 27a 8604 Volketswil Schweiz Udhheqës firme: Arxhent Muqa Tel.: +41 - 44 825 38 05 Fax.: +41 - 44 575 32 71 Nat: +41 - 76 332 21 14 ... read more
TVSH Frekuenca 12656 Symbol Rate 4883 Polarizimi Vertikal Fec 1/2 RTK Frekuenca 12633 Symbol Rate 4883 Polarizimi Vertikal Fec 1/2 ... Aparati TRING HD S2P ... ... read more
TVSH: Shqipëri: Të përgjithshme: Digit Alb: Conax: 1220: 1221: 1222 alb : 1220 : 1221 : 2014-10-04 + ... Discovery Science HD: Digit Alb: Conax: 4720: 2111: 2112 ... ... read more
Tv shqip live online falas HD 24 ore direkt nga interneti, Shiko kanale shqiptare live ne atdhe.al ... read more
Tv Shqip Live Televizionet shqiptare kosovare live vetem ne shqiplive,Top channel,Tv Klan,Big brother Albania,Vizion plus,Rtk ktv ,Tvsh,Top News,rtv21 ... read more
... (Eutelsat W2, Eutelsat 16A) (321 TV, 39 HDTV, 86 Radio, ... TVSH: General: Conax: 1222, Alb: 1221: ... Discovery Showcase HD: Documentary: Conax: 1092, Eng: 1091 ... ... read more
Tv Klan HD. Aktualitet. Nga e hëna Tv Klan HD me frekuenca të reja në zonën e Shkodrës 18:50 - 09/02/2017 Të Fundit. Te fundit. ... read more
Frekuencat Shqiptare ; Produktet e reja. ... Herën e parë paguhet IPTV Box-i HD dhe aktivizimi 200.-CHF. ... TVSH Tokesor ; News 24 ; UTV Education ; Scan TV ; ... read more
Watch Albanian TV live from your computer or mobile device with over 20 channels to choose from including RTK (Radio Televizioni i Kosoves), TV Klan, Arta (KTV ... ... read more
Frekuencat Shqiptare 2010, Frekuencat digitalb HD « Older Newer ... TVSH Eutelsat W2 16°E Frekuenca: 12.656 MHz SYM RATE: 4.883 baud Polarizimi: Vertikal ... read more
Shiko Live RTK HD Live; Top Channel Live; njerzthhumbur; Shqip Film Live; Sky News Live; TV 6+1 VLORA; Tv myPrishtina; TV Abi; Albveraa.Tv Live; RTV Koha ... ... read more
Tv Shqip Live / Shiko Live Te Gjitha Kanalet Shqiptare Ne Hd. 7,690 likes · 36 talking about this. Shiko tv shqip live www.tvshqiplive.tv... ... read more