si te shtojm pesh?

Best Answer

Edi që ka shumë edhe prej atyre që nuk bëjnë më pyetje "si te humbim peshe" por si te shtojme peshe. Nuk po flas për ndonjë mënyrë të keqe se si te shtojme ... - read more

Second Best Answer

Nuk duhet pirë ujë para ose gjatë ushqimit si edhe duhet zëvendësuar uji me lëngje të freskët të shtrydhur, ose me qumësht. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
si te shtojm pesh? community answers

si te shtojm pesh Resources

SI TE SHTOJ NE PESHE - JA DISA KESHILLA !?---Shumica e njerëzve sot do të ndjenin “zili” po të dëgjonin dikë të shprehet se ka nevojë të shëndoshet…. ... read more
Si Te Shtojme Peshe Ne Menyre Te Shendetshme. E di që ka shumë edhe prej atyre që nuk bëjnë më pyetje “si te humbim peshe ” por si të shtojme peshe. ... read more
Shtimi ne ushqimet qe konsumohen i sasive te duhura te produkteve si: gjalpi, ajka e qumeshtit, gjalpi i kikirikut, vaji i ullirit, ... ... read more
Sep 10, 2012 · JO VETEM TE HUMBASIM PESHE POR EDHE SI TE SHTOJME PESHE Real Diet. Subscribe Subscribed Unsubscribe 124 124. Loading... Loading... Working... Add to. ... read more
Ai kishte provuar te ngreje pesha, te marre proteina, si dhe te ushqehej rregullisht me akullore, ... Cili ushqim na ndihmon me shume qe te shtojm pesh???? ... read more
Deshironi te humbni peshe ne menyrë të sigurt, lexo 8 keshilla si te humbni peshë dhe të mos e shtoni më. ... read more
Po,po, mirë e keni lexuar. Dikush e ka problem të madh se si të shtojë peshë, njejtë si të tjerët që kanë problem se si të dobësohen, bile edhe më rëndë. ... read more
Sa do të shtosh me anë të këtyre këshillave “si të shtoj peshë” varet nga njëri në tjetrin sepse secili reagon në mënyra të ... ha me te djathtën ... ... read more
Edi që ka shumë edhe prej atyre që nuk bëjnë më pyetje “si te humbim peshe” por si të shtojme peshe. Nuk po flas për ndonjë mënyrë të keqe se si të ... ... read more
Si te shtosh ne peshe shendetshem dhe shpejt Ka shume edhe prej atyre qe nuk bejne me pyetje “si te humbim peshe” por ‘si te shtojme peshe’. Nuk po flas per. ... read more
Si të tilla ato nuk kanë për qëllim që të përdoren për të diagnostikuar, trajtuar, kuruar ose për të parandaluar ndonjë sëmundje. ... read more
si te trashem. Dua se pari te ju pershendes te gjithve per mundesin qe na ofron per ti shfaqur problemet tona nga me te ndryshmet.Andaaj edhe une si gjith te tjeret ... ... read more
Si mundem te shktoj disa kilograme? faton binaku. Vizitoni adresat në vazhdim për të mësuar më shumë për shtimin në peshë dhe rritjen e apetitit ... ... read more
Si te shtoj pesh jam ne halla ha shpesh po ngapak jam e gjat 1.65dhe 40kg i kam18vjet i tshtoj pesh ? Reply. vajza e merzitur says: March 26, 2014 at 7:39 am. ... read more
Si te shtojme ne peshe ! Publikuar ne Dieta, Pesha Monday, 14 January 2013 11:48 Komento i pari! madhesia e fontit zvogelo madhesine e fontit rrit madhesine ... ... read more
Metodat me te përshtatshme per te shtuar peshe, Shumica e njerëzve sot do të ndjenin “zili” po të dëgjonin dikë të shprehet se ka nevojë të shëndoshet ... ... read more
Ne pergjithesi njerezit kujdesen se si te ulin peshen lol.. ... mendoj se si shtimi ne pesh dhe humbja ka nje arsye qe mund te mos jemi ne te vullnetshem per ta ... ... read more
Pyetja ime eshte: A mund te hiqen ato shenja, a po nuk mund te hiqen? Si dhe pse ndodhi nje shtim i peshes brenda kesaj kohe kaq te shkurter, ... ... read more
ky recepti apetitin ta shton dhe shton pesh te disa persona ... qe nuk mundeni te humbeni ,ne nuk po mundemi te shtojm.edhe ate qe ke ... a si edhe te verdhat apo te ... ... read more
Nov 20, 2013 · Si te shtojm fansa ne faqe 2014 - Duration: 4:29. valmir zeqiri 4,306 views. 4:29 Si te hackojm "Youtube Views" - Duration: 2:24. BeYourself 1,258 ... ... read more
Si të shtojmë peshë në mënyrë të shëndetshme? Pëlqej. 0. Abonohu për lajmet me e-mail: E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni ... ... read more
C’fare te perdor qe te shtoj peshe? Ndonje tablet apo dicka qe te me kthehet oreksi? jam 26 vjeqe 1.73 cm e gjat dhe pesha ime eshte 49 kg para 2 vitesh kam humbur ... ... read more
SI TE SHTOJM NE PESH ... Rrushi i thate permban polyphenolic phytonutrients, te cilet kane perberes antioksidues dhe jane shume te mire per shendetin okular (shikimin ... ... read more
Si mund te shtoj peshe mundet te me ndihmoj dikush se qfare lloj ushqimesh mund te me shtojne peshen ? Me duhet te shtoj peshe per shkak se jam fudbollist dhe ... read more
Anita i vogel eshte djali yt per m ngren nese e ushqen me qumesht gjiri dhe shton mir ne pesh ... te filloj me ushqim,si fillim ... tja shtojm ne pjate.Un i jap vec ... ... read more
Si te mbetesh dhe mos te mbetesh shtatzene?, ... Pershendetje inderuar Deshta ta dije se si te kesh Pesh pak ma shum a mundet te jet Shtatzan? ... read more
Re: NDIHME... Me duhet Apetit! Xhiro ne ajer te paster, ne mengjes akoma me mire. Duhet pire gjysem limoni i shtrydhur para cdo vakti, dhe shume fruta si agrume dhe ... ... read more
Facebook është një shërbim social që i lidh njerëzit me shokët dhe të tjerët që punojnë, studiojnë dhe jetojnë rreth tyre. Njerëzit e përdorin Facebook... ... read more