si te heqim pucrrat?

Best Answer

Me poshte do te gjeni disa metoda natyrale qe na ndihmojne si te luftojme pucrat ne kushte shtepiake. hudher, uthull, sode buke, paste dhembesh, limon, akull dhe pambuk. - read more

Second Best Answer

Si te shpetoni nga aknet dhe te eliminoni pucrrat? Aknet jane nje gjendje e lekures qe cilsohet si koka e zeze, koke e bardhe, pucurra dhe akne kiste. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
si te heqim pucrrat? community answers

si te heqim pucrrat Resources

Puçrat në fytyrë, 11 këshilla të përditshme nga mjekët, Aknet janë sëmundje e mirrëfilltë e lëkurës dhe si e tillë duhet kuruar. Në estetikë ky ... ... read more
Si ti Heqim Aknet Ne Menyre Natyrale - Ja nje recet qe ia vlen ta mesoni e ta aplikoni qe ne menyre natyrale ti largoni aknet dhe shenjat e puqrrave ... read more
pershendetje jam 14 vjece mund te me tregosh se si te heq pucrrat qe kam ne fytyre une kam shume ... Une do doja te dija se si mund ti heqim pikat e zeza ne menyre ... ... read more
Apr 24, 2014 · SHPETONI NGA PUCRAT NJEHERE E PERGJITHMONE ... Si te pastrojme pikat e zeza nga fytyra ne kushte shtepiake ... Heqim pikat e zeza ne fytyre | ... ... read more
Nqs do e shikonit foton me vemendje (jo vetem qimen), do shikonit qe shpjegon si formohet pucrra. Ne radhe te pare, lekura ka pore (shpresoj ti thone keshtu edhe ... ... read more
Por sot ka dhe shume produkte natyrale kunder aknes, te efektshme dhe me poshte do tju radhisim disaprej metoda te cilat na mesojne si te heqim aknet ne kushte shtepiake. ... read more
Keshilla Te Thjeshta Se Si Ti Hiqni Qafe Aknet. 39 Comments. Pëlqe & Ndaje. Facebook 2. Google+ 1. LinkedIn 0. Twitter 0. Pinterest 0. ... read more
6 Faktore Te Fshehte Qe Mund Te Shkaktojne Pucrat (Aknet) ne Fytyre. Eshte e thjeshte te mos i kushtosh shume rendesi disa pucrave qe dalin si rezultat i nje jave ... ... read more
SI TE HEQIM PUCRRAT NE FYTYRE ... Si duhen eliminuar Morrat (Head Lice) - Infektimi nga morrat Autor Roni - 03 January 2011 12:57 ... read more
Feb 17, 2014 · si te heqim fytyren me pe pa shum dhimbje dhe pa shkaktuar rrudhosje te fytyres. ... read more
Për te dhe mrekullitë e tija shpesh kemi shkruar, ndërsa është i njohur si luftëtari më i njohur i shumë llojeve të infeksioneve, dhe për këtë bën dobi ... ... read more
9 mënyra natyrale si ti heqim njollat kafe ne fytyre në kushte shptëpie. ... 5 Këshilla Si ‘Te Heqim Barkun’ Në Kushte Shtëpie Për 3 Javë! ... read more
... pucrrat nisin te dalin, si rrjedhoje ... do të sigurojë energjine e nevojshme dietike qe kerkon trupi juaj per procesin e prodhimit te hormoneve, si dhe ... ... read more
... aknet kraharor dhe supe menopauza pucrrat me qelb pucrrat ne fytyre qafe rritja e keratines ... Si të tilla ato nuk kanë për qëllim që të përdoren ... ... read more
Puçrrat në fytyre janë çrregullim qe karakterizohen me çarje, të hapura dhe të mbyllura te lëkurës, te mbledhura me qelb. Puçrrat në fytyre shpesh ... ... read more
adelina: ju lutem ndimona si ti heqim puqrrat nga fetyraaaaaa. ... mateo: menekshe si te kane ikur pucrrat ne fytyre sepse mua ende nuk me kane ikur. mira: ... ... read more
z.Nurian doja te dija ne cvend e keni kliniken tuaj qe te vija nje dit po nese me garanoti qe do beni te paunduren per ti mi sheruar pucrrat ... si duket te kam ... ... read more
si ti heqim njollat nga fytyra(puqrrat) pershendetje ,isha e interesuar te ju pyes per ndonje krem apo ilaq qe do te zhdukeshin puqrrat nga fytyra….. me respekt Yllka ... read more
Ndoshta po pyesni veten si te heqim aknet? Epo, eshte me pak e komplikuar sec duket, mjafton vetem te ndiqen disa nga keshillat e dhena me poshte dhe do te jemi ne ... ... read more
si tË heqim rrudhat te pjesa e syve; krem nË kushte shtËpie pËr lËkura tË ndjeshme e tË thata; ja si bËhet Çhelmimi i flokËve; kremi ushqyes qË ... ... read more
Si Te Heqim Pucrat Shëndeti Hyrja ... nje pomad nuk jam e sigurt sa ka sukses po mendohet te jet me e mira per pucrrat quhet "proactiv" nese ke problem me gjet ... ... read more
Ja si t’i heqim qafe puçrrat e zeza. Puçrrat e zeza janë shumë të mërzitshme dhe të gjithë ata që i kanë, ... Kështu nuk do të vijë as deri te oksidimi. ... read more
Kam frike se ka tjeter e prandai nuk ka interes per mua. Si eshte […] kam kreyer mardhenie te shpeshta me vllain tim. Mirembrema kam nje problem shume te madh… ... read more
Shenjat e mbetura nga aknet mund të jeni si një ndëshkim i dyfishtë ... Kafeina vepron ndryshe te femrat dhe ndryshe te meshkujt. ... read more
... qe perdoret pas depilimit qe te mos me dalin prap pucrrat pas ... si ta perdorim.. aduhet se pari te heqim qimet nga trupi e pastaj ta perdorim ... ... read more
Rregullat e reja, ja si do të merret tani ndihma ekonomike nga familjet. LAJMI I FUNDIT / Gruevski pranon platformën shqiptare. ... read more
You are here: Home / Archives for si ti heqim pucrat ne kushte shtepie. Ushqimet që luftojnë celulitin. ... read more
Nov 01, 2014 · Titulli: Si Te Heqim Pucrat....mos me hy ne dardani hiqen pucrrat, 11-02-14, 17:55 #21: aferditaa . Join Date: 11-02-14. Posts: 1 Re: Si Te Heqim ... ... read more