si ta ruajm mjedisin jetsor?

Best Answer

edhe neve edhe ambientin. ... keni pasur ndonjë qëllim të përbashkët si ... Si Ta Ruajm Mjedisin Jetsor at Askives www.askives.com/si-ta-ruajm-mjedisin-jetsor.html - read more

Second Best Answer

Mjedisi apo ambienti, është tërësia e rrethanave përreth një organizmi ose grup organizmash, veçanërisht ndërthurja e kushteve të jashtme fizikore, natyrore ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
si ta ruajm mjedisin jetsor? community answers

si ta ruajm mjedisin jetsor Resources

Ta ruajm ambientin ! ... Enciklika mbi mjedisin jo vetëm evidenton, ... dhe si mund ta mbrojmë ambientin pati edhe nga ana e pjesëmarrësve në këtë debat. ... read more