si behet testi i shtatzanis?

Best Answer

Pershendetje jam ne javen e 16 te shtatzanis tani kam shum dhimbje ne bark dhe ne vagin qka do te thot kjo aduhet te bej ndonje kontroll - read more

Second Best Answer

Nje grua shtatzane, qe ne fillim te konceptimit, ka shume ndjeshmeri ndaj ererave edhe se me pare nje ere e nje ushqimi mund ti pelqente tashme mund ti japi bezdi. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
si behet testi i shtatzanis? community answerssi behet testi i shtatzanis Similar Questionssi behet testi i shtatzanis Resources

louise e di se ne javen e 12 behet permes gjakut,kete e kam be.pasi sme ka dal asgje dyshuese ne javen e 20 thoshte te bej analiza me te detajueshme me gjak dhe ... ... read more
Pyet vetën "si te mbetem shtatzan" lexo çka duhet të bëni e çka jo që rritësh gjasat dhe si te mbetesh shtatzane me shpejte. ... read more