shkronja kineze?

Best Answer

shkronja të vogla përkthimi në fjalorin shqip - kinezisht në Glosbe, online dictionary, free. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. - read more

Second Best Answer

Kush mund te me ndihmoje duke me dhene pak alfabetin kinez me perkthimet shqip. Dmth nji shkronje kineze si perkthehet ne shqip. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
shkronja kineze? community answers

shkronja kineze Resources

ShKroNja Qe Si KeNi Ne TaSTJeR; PoeZi PeR NdaRJe; LloJeT e PuThJeVe; Videos; BLeRo.! XheLoZia; Contact; PoeZi PeR QyTeTeT e ShQiPeRiS; PoeZi Per GreKeT; ... read more
ALFABETI KINEZ Tags autos autos autos. Tell you the boring bread. ... Zone tjeter te me shkronja ka alfabeti shqip blog and others. Blue eurovision- maxwell. ... read more
Gjuha japoneze moderne përdor tre lloje shkrimesh: Kanji (kanxhi)- Shkrim ku përdoren shkronja (ideografive) me origjinë kineze. Hiragana - Ideografi të ... ... read more
Shkronja lëvizore shkronja të prera, me anën e të cilave nxënësit e klasës së parë ushtrohen për të formuar rrokje e fjalë. Shkronja dore (shtypi). ... read more
Shkronja k. Nga Wiktionary. Shko tek: lundrim, kërko. Fjalori i kryesorë radhitur sipas shkronjave-A | B | C | ... kineze; kinezisht; kinezishte; ... read more
Tatuazhe Me Shkronja Shkronja Xh Alfabeti Magjik Shkronja A Foto Me Shkronja E Shkronja Te Bukura Shkronja Kineze Shkronja V Me Zbukurime? ... ... read more
Remove Top Tattoo Shkronja Tattoos In ... Shkronja Te Shrimit E Foto Te Bukura Me Shkronja Shkronja Kineze Shkronja per MSN Shkronja I Shkronja Arabe A Shkronja ... ... read more
Mar 13, 2007 · Alfabeti i gjuhes Shqipe, Albanian alphabet dionixhi. Subscribe Subscribed Unsubscribe 356 356. ... Alfabeti Shqip i plote 36 Shkronja " Shtepia e ... ... read more
Shkronja, Podujevë. 381 likes · 81 talking about this. Artist. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Home. About. Photos. Likes. Posts. Create a Page. ... read more
Shkronjat kineze, që disa i quajnë si ... Ato janë shkronja të plota e sistematike dhe hodhën bazë për zhvillimin e shkronjave ... ... read more
Shkruani shkronja kineze: Shkruani karakteret kineze në ekran direkt me gishtin tuaj ose formate Kur thjeshtuar Tradicionale kineze dorëshkrimit janë kthyer më. ... read more
Nov 18, 2011 · Shprehje Shqip te perkthyera ne gjuhen Kineze Elvi Jorgaqi. ... Alfabeti Shqip i plote 36 Shkronja " Shtepia e Shkronjave" - Duration: 30:06. ... read more
Filozofia Kineze: Tao Te King - Pjesa e Dyte; Filozofia Kineze: Tao Te King - Pjesa e Trete; ... Shkronja A; Fjale te urta Shqip / Proverba - Shkronja B; ... read more
Këshilla për të mësuarit shkronja kineze. Help to correct. Bad Albanian translation? Please HELP us CORRECT (click the button at the end of each paragraph ... ... read more
Shkronja Te Ndryshme. Hyrje. Per mu. Foto. Kontakte. Lojra. Muzik. Humor. Fjalori Shqip Anglisht. Shkronja. Sene Te Forta. MemBers. Linksat. WEBsite # | A | B | C | D ... ... read more
Përkthime - Shqip-Kineze e thjeshtuar ... Cucumish.org nuk pranon tekste të shkruara me SHKRONJA TË MËDHA. Që të pranohet kërkesa juaj për përkthim, ... ... read more
... shkronja u adoptua nga rrethet arbëreshe të ... do te mjaftonte qe shitesit e kompjuterave ne Shqiperi t’u kerkonin prodhuesve kineze te tastierave ... ... read more
Uploading software hapet website t tu shtpit nj kineze me ... sign to folur masazh of jave meshkujve meshkujt i per and natyr about shkronja n t uploading ... ... read more
ME SHKRONJA TË MËDHA (II) 21 Mars 2010 nga A.V. ... u ndikuan nga dazibao-t kineze dhe Revolucioni Kulturor në Kinë; edhe pse ndryshe nga dazibao-t, ... ... read more
Filozofia Kineze: Tao Te King - Pjesa e Dyte; Filozofia Kineze: Tao Te King - Pjesa e Trete; ... Shkronja A; Fjale te urta Shqip / Proverba - Shkronja B; ... read more
... megjithëse ato shkronja kishin pasur ... hieroglifët e kaligrafisë së stilit të ish-shtetit Çin u përcaktuan si shkronjat e standardizuara kineze që janë ... ... read more
You must log in to continue. Log into Facebook. Log In ... read more
PËRDORIMI I SHKRONJAVE TË MËDHA . Shkronja e madhe përdoret për të dalluar emrat e përveçëm dhe emërtimet e barasvlershme me ta nga emrat e përgjithshëm. ... read more
- Vetë-ngjitës gozhdë afishe design design gozhdë me shkronja kineze - Të dhëna për rëndësinë e të karaktereve në fletët ngjitëse ... read more
Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari, e cila pak ditë më parë është diplomuar për arkitekturë, ende nuk di sa shkronja ka alfabei i gjuhës shqipe. ... read more
... tekstualisht "raport me shkronja te medha", nje vegel propagandistike e perdorur tradicionalisht ne politiken kineze, si mjet i komunikimit publik. ... read more
Une per vete kam 3 tatuazhe Tek dora e djathte kam tre shkronja kineze,Tek dora e majte nje abstrakt te vogel Dhe te kemba e majte nje abstrakt te madh ... read more
Alfabeti i gjuhës angleze i ka 26 shkronja dhe ... ... read more.. Si alfabeti ka shkronja ... por kineze mos te kete me qe ti mesoje kinezisht. menjefjale futja ... ... read more