shkronja kineze ne shqip?

Best Answer

shkronja të vogla përkthimi në fjalorin shqip - kinezisht në Glosbe, online dictionary, free. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. - read more

Second Best Answer

Kush mund te me ndihmoje duke me dhene pak alfabetin kinez me perkthimet shqip. Dmth nji shkronje kineze si perkthehet ne shqip. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
shkronja kineze ne shqip? community answersshkronja kineze ne shqip Similar Questionsshkronja kineze ne shqip Resources

ALFABETI KINEZ Tags autos autos ... Like ngrites ne nje kinez lutfi kolgjini kroaci taninet info. ... Zone tjeter te me shkronja ka alfabeti shqip blog and others. ... read more
Mar 13, 2007 · Alfabeti i gjuhes Shqipe, Albanian alphabet ... Alfabeti Shqip i plote 36 Shkronja " Shtepia e ... 30:06. Te mesojme se bashku - Alfabeti ne kenge ... ... read more
Gjuha japoneze moderne përdor tre lloje shkrimesh: Kanji (kanxhi)- Shkrim ku përdoren shkronja (ideografive) me origjinë kineze. Hiragana - Ideografi të ... ... read more
Nov 18, 2011 · Shprehje Shqip te perkthyera ne gjuhen Kineze Elvi Jorgaqi. ... Alfabeti Shqip i plote 36 Shkronja " Shtepia e Shkronjave" - Duration: 30:06. ... read more
Shkronja k. Nga Wiktionary. Shko tek: ... kineze; kinezisht; kinezishte; ... Shqip; Menyja e navigimit. Mjetet e mia. Nuk keni hyrë brënda; ... read more
Përkthime - Shqip-Kineze e thjeshtuar ... Cucumish.org nuk pranon tekste të shkruara me SHKRONJA TË MËDHA. Që të pranohet kërkesa juaj për përkthim, ... ... read more
FaQJa KryeSoRe; ShKaRKo KenG ShqiP! NiCka PeR MsN; PoeZi PeR ViTeT ShKoLloRe; ZbuKuRo NiCkuN TenD Te MsN-S; ShKroNja Qe Si KeNi Ne TaSTJeR; PoeZi PeR NdaRJe ... read more
ShKroNja Qe Si KeNi Ne ... Alfabeti i gjuhës shqip ka tridhjetë e gjashtë shkronja, ... A Foto Me Shkronja E Shkronja Te Bukura Shkronja Kineze Shkronja V Me ... ... read more
Une shkoja pothuajse gjdo dit ne shtepin e shokut tim. ... Filozofia Kineze: Tao Te King - Pjesa e Dyte; ... Fjale te urta Shqip / Proverba - Shkronja A; ... read more
Shkronjë e madhe (e vogël). Shkronja «a». Shkronja «sh». ... Shqip; Menyja e navigimit. Mjetet e mia. Nuk keni hyrë brënda; Diskutimi; Kontribute; Krijo llogari; ... read more
Fjalor shqip shumë gjuhësh. Përmban Shqip, Anglisht, Greqisht, Italisht dhe Spanjisht Online Albanian dictionary. Contains Albanian, English, Greek, Italian and ... ... read more
... shkronja u adoptua nga rrethet ... e kompjuterave ne Shqiperi t’u kerkonin prodhuesve kineze te ... te gjere ne shkrimin e teksteve shqip. ... ... read more
Kushurinjte mij qe jetonin jashte me dergonin here pas here “pako” me rroba, dhe dihet sesa te vlefshme ishin ato ne ate kohe. Ne kohen qe jetoja ne Tirane me ... ... read more
Dmth nji shkronje kineze si perkthehet ne shqip ... Sa alfabeti ka shkronja ... Provoni te perktheni fjale,fjali ose paragrafe nga Italisht ne Shqip ose ... ... read more
Shkronja e madhe përdoret për të dalluar emrat e përveçëm dhe emërtimet e ... kemi edhe ne Homerët ... Shoqëria e të Shtypurit Shkronja Shqip, ... read more
Dinastia Shang eshte nje dinasti e hershme kineze. ... Një shkencëtar për studimin e shkronjave të lashta vuri re se ato ishin plot me shkronja të lashta dhe ... ... read more
Lajme Shqip - InfoArkiva: ... "Cilido pa frikë dhe me shkronja të mëdha të ... një vegël propagandistike e përdorur tradicionalisht në politikën kineze, ... ... read more
Pytje,pergjigje,te dhena te ndryshme shkencore,shendetesi,mjekesi,feja islame,teste per provim pranues,semundjet infektive,mjekesi popullore,medicine,video islame ... ... read more
E dini edhe ju se shumë barcoleta lidhen pikërisht me përkthime nga gjuha kineze në ... Shkruani emrin tuaj Me Shkronja Te ... modifikoni Emrin tuaj ne MSN. ... read more
Albanian / shqip / gjuha ... Nëse ne mendojmë për morfemë si të qenë njësia më e vogël që ... Nëse ju gjeni një tekst në shkronja kineze on-line, ... ... read more
Në të gjithë qytetet shqiptare kishte protesta në përkrahje të alfabetit shqip me shkronja ... Ne duhet që përgjithmonë ... me shkronja arabe, kineze, ... ... read more
Nuk e di pse më pëlqeu ta filloj këtë alfabet nga shkronja K, ... më shumë nga pjesa e tortës turistike kineze. ... je ma i dalluari ne trojet shqiptare te ... ... read more
Me shkronja mbresëlënëse: ... ne radhe te pare te falenderoj per mundimin qe ke marre per te perkthyer poezi kineze, qe pakkush i ka kthyer ne shqip ... ... read more
Humor Shqip; FJALOR. Perkthe Shqip; FOTO. Galeria Shqip; HOROSKOPI; LOJRA. Lojra Online; ... Gjuha kineze, gjuhe globale. Një bum i paprecedentë, për nga sasia dhe ... ... read more
Studimi i tij është një vështrim për mendimin shqip mbi politikën ... u mos lexuar kurre.Pershembull,shkronja-H-shkruhet ne shume ... kineze. Gazeta Shqip-9 ... ... read more
Detyra për të shkruar një tekst ne ... formë e vërtetë alfabeti me shkronja vetëm 26 shkronja themelore dhe ... kineze do të jetë e ... ... read more
... iliri, Ilirija,ilirolog, Ilirologija) ku theksohet dytingullori sllav - L=LL, kurse ne shqip ... indase dhe kineze e ... ( shkronja) latine dhe ... ... read more
Pjese nga fjalori Shqip - Anglisht qe eshte ne punim e siper nga shkronja A-Ë. Presim sugjerimet e mendimet e juaja. Ju faleminderit ... read more