sherbimet e vala 900?

Best Answer

www.valaconsulting-ks.com - read more

Second Best Answer

Njoftim për faljen e borxheve. ... Vala Wi-Fi. Pikat Shitese. Llogaria Ime. Ndihme & Kontakt. E-Shop. Media Gallery. Telefonia Mobile. Oferta; Familja dhe Miqte; - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
sherbimet e vala 900? community answerssherbimet e vala 900 Resources

Përkujdesi ndaj Konsumatorëve - Vala (038) 500 555 (038) 53 53 53. 161 (pa pagesë) ... 1699 (informata për produktet dhe shërbimet e TK-pa pagese) 1679 ... ... read more
Besnikëria e konsumatorëve. Duke filluar nga sot më 19 dhjetor, ... Duke filluar nga data 18.10.2011 të gjithë konsumatorët e VALA-s do ... ... read more
Qysh me e mbush mobilin ne vala nese e kam vetem kodin 14 shifror te karteles rimbushese? Ju faleminderit. Guest. a kishit mujt me ma dhan pukun e numrit 044939530. ... read more
VALA, Prishtinë. 415,371 likes · 7,439 talking about this · 370 were here. Mirë së vjen në komunitetin e Vala në facebook. Vala është duke transformuar... ... read more
Aliviar Curar-Estres Montañas De La Costa Dorada Y Las Tierras Del Ebro (Traza) Pack Serie American Academy of Ophthalmology II: 5 libros + Contenedor Tara (Poesia ... ... read more
VALA, Prishtinë. 424,308 likes · 2,859 talking about this. Mirë së vjen në komunitetin e Vala në facebook. Vala është duke transformuar për të mirë... ... read more
Vala, nga e premta, lanson shërbimet e reja të qasjes në Internet dhe të MMS , duke përmbushur kështu edhe një premtim tjetër dhënë konsumatorëve për ... ... read more
2009-09-30 Në kuadër të përmbushjes së kërkesave të konsumatorëve dhe llojllojshmërinë e ofertave, operatori mobil Vala prej sot (e mërkurë) do të ... ... read more
1.Kujdesin për Klientë Z Mobile në numrin 045 500 500 (Nga Z Mobile dhe Vala thirrjet janë pa pagesë. ... *103*numri i zbuluar # dhe shtypeni butonin e thirrjes. ... read more
VALA, Prishtinë. 424 182 pëlqime · 2 835 duke folur në lidhje me këtë. Mirë së vjen në komunitetin e Vala në facebook. Vala është duke transformuar për... ... read more
Vala 900 4G 3G APN Settings for Android iPhone Activate GPRS MMS WAP Internet: You can activate Internet services GPRS and MMS using one of the following method. ... read more
Posta e Kosovës dhe e Shqipërisë bisedojnë për projekte të ... Mundësi punësimi Kodi postar Pullat postare Video galeria Informatori Sqarues per Sherbimet Postare ... read more
Në programin e vetëm për shpërblimin e konsumatorëve besnikë “Pika”, kemi dhurata të ndryshme për anëtarët e programit. ... read more
sherbimet e reja mu kriju ... Titulli: Re: vala 900 Wed Jul 25, 2007 1:07 am: Vala900 i vetmi operator n'ket loj po na merr paret e na la me gishta n'goj ... read more
Subject: Si me ba transfere te kredis ne vala Mon Dec 01, ... *121*44xxxxxx*shuma e kredisë*pinkodi# dhe konfirmojeni duke shtypur butonin për thirrje. ... read more
Faqja zyrtare e ProCredit Bank Kosova. Ballina Harta e faqes Kontaktet ; Për Bankën. Kush jemi ne: ProCredit sot; Misioni i bankës; Struktura e bankës. Aksionarët; ... read more
Vala 900 Prefix +377(0)44: International Calls: Mo-Fr 8-22, Sa 8-13: Mo-Fr 22-8, Sa 13-24, Su 0-24: Zone 1: € 0.48: € 0.36: Zone 2 & 3: € 0.56: € 0.44: Zone 4 ... ... read more
Posta dhe Telekomi i Kosovës; Lloji: Shoqeri Aksionare: Industria: Sherbimet e Komunikimit: Pasardhës: Agron Mustafa: Produkte: Telekomi i Kosoves Operatori Mobil VALA ... read more
Vala - powered by PTK - Operatori i vetëm mobil i licencuar në Kosovë, Vala (ish- Vala 900) operon në Kosovë që prej vitit 2000. Që prej atëherë Vala ka ... ... read more
Mar 29, 2014 · ... (“Vala 900”) Njësia e Telefonisë Fikse ... Sherbimet e valaes janë pro-paid-mbushjet elektronike, postpaid-pagesat me parapagim, ... ... read more
ProCredit Bank lanson shërbimin e ri “SMS Mbushje” të telefonit në operatorin VALA . Prishtinë, 28 dhjetor 2012 - ProCredit Bank me shërbimin më të ri ... ... read more
Oct 15, 2015 · Oferta jonë për telefonin më të mirë ne treg është e pakrahasueshme, ... IPKO VALA 900 RIHANNA - Duration: 2:59. RemiProduction 56,972 views. ... read more
Ja Nje program per thirrje FALAS ne vala 900 por per 10 sekonda u nerpre duhet te regjistroheni dhe te thirrni Programi quhet JustVip kalofshi mir downloadone ... read more
and Windows SharePoint. Their sherbimet e vala 900.pdf sharepoint 2010 tutorial beginners pdf download family from the people know. quicken 2006 windows 7 pdf driver ... ... read more
E bej kete pyetje per arsye se jam mese e pakenqur me vala gprs, ... Kompania ime KOSTT- Prishtine nga Vala 900 I ka telefonat per punetoret e vet ne nje pako te ... ... read more
Puk code for vala 900 , 044744474 - Cell Phones question ... read more