punsim ne zvicer?

Best Answer

Organizimi i zyrës së punësimit në Zvicër SECO – Drejtoria e Punës - www.seco.admin.ch. Autoriteti Zvicern i Tregut të Punës është përgjegjës për ... - read more

Second Best Answer

Kërkimi për punë në Zvicër. Për momentin ne mund ti ofrojm disa informacione nga zyra e punësimit ndërsa në verzionin tjetër do sjellim edhe informacione ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
punsim ne zvicer? community answerspunsim ne zvicer Similar Questionspunsim ne zvicer Resources

We would like to show you a description here but the site won’t allow us. ... read more
Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim ... ... read more
Gazeta e re Elektronike me Njoftime dhe Oferta! Rregjistroni Njoftime dhe Oferta thjesht dhe shpejt! Rasti.al Adresohet ne shume Kategori Pasuri e Paluajtshme ... ... read more
DAAV Deutsch-Albanisch-Arbeits-Vermittlung eshte nje agjensi punesimi ne Gjermani me experience te gjate e cila ofron kontrata pune per profesione te ndryshme.: 1 ... ... read more
Kur shumica e vendeve vuan nga papunësia, Norvegjia vuan nga mungesa e specialistëve në disa fusha. Për këtë arsye shumë kompani po kërkojnë punonjës të ... ... read more
Punesim ne GjermaniPozicioni: Ndertim (Murator, Saldator, Elektrecist, Hekurkthyes, supervizor) Bojaxhi Magazinier Vendodhja: Gjermani Pagesa: 1500 Euro Neto/Muaj ... read more
Ne perfundim te kursit, punedhenesi ju cakton nje date te perafert per tu paraqitur ne pune ne Gjermani e cila eshte dhe “start date ... ... read more
forum community punesim ne zvicer,italia - dokumentat dhe emigrantet il rilascio del permesso di soggiorno ... read more
anegino.gen.al: PUNESIM DHE STUDIME NE ZVICER (Ju lutem shpërndajeni në murin tuaj) ... read more
Në fokus; Punësimi në Gjermani, profesionet që kërkohen. Duhen mjekë, inxhinierë dhe zanatçinj me moshë nën 21 vjeç ... read more
Shpallje në Të gjitha komunat. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will ... ... read more
Më së shumti janë të kërkuar personel ndihmës mjekësor dhe ekspertë të profileve të ndryshme. 124.753 vende pune figurojnë të lira në Zvicër, 10 mijë ... ... read more
Jul 20, 2016 · Fermra kerkohen per punsim ne klub luksoz ne gjermani greqi zvicer austri ollande mosha 18-40 vjece jepet ushqim dhe shtepi te qëndroj pagese te mire ... ... read more
Internship ne Departamentin e Shitjeve - Marketing Aluflor . Tiranë 09-02-2017 edhe 9 ditë Shikoni: punët aktive të Aluflor - Tiranë ; Menaxher Shitjesh ... read more
Portal Pune SHPK eshte kompani e punesimit dhe po ashtu punekerkueseve ju ofron me dhjetra konkurse brenda dites me qindra pozita pune, dhe ne lobojm tek punedhenesit ... ... read more
Punesim jashte vendit ne Gjermani, Austri dhe Zvicer. Orari : Orar të Plot ... ... read more
Kërkoj Punë, Kërkoj Punëtor, Punë Sezonale, Punë të Përkohshme, Shpallje, Punë, kërkoj punë, kërkoj punëtor, CSV, Shkabaj.tk ... read more
... http://www.albinfo.ch/kerkohet-punesim-sezonal-ne-zvicer-dhe-lihtenshtajn/ ... ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, ... ... read more
See more of Agjensia e Punesimit ne Germany, per te Rinjte by logging into Facebook. Message this Page, learn about upcoming events and more. ... read more
Portal Pune SHPK eshte kompani e punesimit dhe po ashtu punekerkueseve ju ofron me dhjetra konkurse brenda dites me qindra pozita pune, dhe ne lobojm tek punedhenesit ... ... read more
Megjithatë ne të rekomandojmë, që gjatë bërjes së kontratës së sigurimit të japësh adresën e një personi «legal» të besueshëm. Opinion . Yesterday. ... read more
Gjermania - Tregu i punës Gjermani: nevojë urgjente për kujdestarë për të moshuarit. Gjermania ka nevojë për më shumë punonjës të kualifikuar në kujdesin ... ... read more
Ballkani Procedura e punësimit në Gjermani pas 1 janarit 2016. Zëvëndësministrja shqiptare e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Gentjana Mara – Sula shpjegon ... ... read more
Studime Master dhe Punesim ne Zvicer, Per te gjithe Ju qe jeni te interesuar te keni nje master Nderkombetar ku diploma juaj te njihet ne gjithe boten duke ju dhene ... ... read more
A dini se cfare duhet te beni per t'i dhene fund ne menyre konsensuale nje raporti pune, ose biznesi, pa pasur asnje lloje pasoje negative? Mjafton te ndiqni keto hapa: ... read more
Shpallje Falas në Shpalle.com, pa u regjistruar fare. Shpallje Falas për banesa, shtëpi, troje, punë, shitblerje, vetura ne shitje etj. ... read more
Shtetasit nga Shqipëria, Bosnja dhe Hercegovina, Kosova, iRJ e Maqedonisë, Mali i Zi dhe Serbia nuk kanë pothuajse asnjë gjasë të njihen si refugjatë në ... ... read more
Kerkohen agjente ne gjuhen (Italisht & Anglisht) per Forex New. Alpha Market Solution. Tiran ... ... read more