prefekti i tiranes komedi?

Best Answer

Idesë së këtij shkrimi i dha shkëndijë kremtimi i 75 vjetorit të Robert Ndrenikës, elementit më të ndritur të asaj shkolle. Dhe më shumë se të një ... - read more

Second Best Answer

Gjergj Fishta: Emri: Gjergj: Mbiemri: Fishta: Lindur më: 23 tetor, 1871: Lindur në: Fishtë, Vilajeti i Shkodrës, Perandoria Osmane: Vdiq më: 30 Dhjetor, 1940 - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
prefekti i tiranes komedi? community answersprefekti i tiranes komedi Similar Questionsprefekti i tiranes komedi Resources