muajt e shtatzanis?

Best Answer

Home » Shëndetësi » Çfare ndodh me bebin dhe nënën në muajt e shatzanisë . Çfare ndodh me bebin dhe nënën në muajt e shatzanisë - read more

Second Best Answer

Mbas ketyre shenjave qe shfaqen direkt mbas konceptimit dhe qe vazhdjone ne muajt ne vijim ju mund te hiqni c’do dyshim duke bere nje test shtatzanie direkt mbas ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
muajt e shtatzanis? community answers

muajt e shtatzanis Resources

Pershendetje jam ne javen e 16 te shtatzanis tani kam shum dhimbje ne bark dhe ne vagin qka do te thot kjo aduhet te bej ndonje kontroll ... read more
Rregullat e shtatzanis mund te jen aq rigoroze saqe shume ekspert te fitnesit rekomandojne qe trupin ta pergadisim per shtatzani se paku nje vit me pare. ... read more
Pershendetje nena,Desha tju bej nje pytje,sipas provojes suaj,a shikohen muajt e shtatzanis me jav a po me muajnj,sepse ti shikosh me jav pershembull te tremujori i 2 ... ... read more
Webfaqe e cila përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative dedikuar shëndetit të nënës dhe fëmijës ... read more