kerkoj nje mashkull?

Best Answer

Kerkoj mashkull (Prishtin, Prishtine) - Lidhje,Takime / çifte Kerkoj nje mashkull 18 -27 vjeqar Jemi qift i martuat f22 dhe m25 vjeqar Deshirojm sex ne 3she - read more

Second Best Answer

Kerkoj mashkull (Prishtin) - Lidhje,Takime / çifte Kerkoj nje mashkull 18 -27 vjeqar Jemi qift i martuat f22 dhe m25 vjeqar Deshirojm sex ne 3she - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
kerkoj nje mashkull? community answers

kerkoj nje mashkull Resources

Kosovarja!! Jam nje femer nga nje qytet i Kosoves 46 vjeq e pamartuar me karakter te forte e shume vlera por e vetmuar . Kerkoj nje mashkull per lidhje martesore te ... ... read more
Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te ... ... read more
Titulli Djele, 05 Shkurt, 2017: mashkëll jam qift kerkoj (Prishtine) (ka foto) Kerkoj Cifte apo Femer jam Mashkull 28 vj me K**** 20 cm (Prishtine) (ka foto) ... read more
Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te ... ... read more
Nate e paharrueshme fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te lehte dhe m,e tha orarin bej ... read more
Thaçi drejt Brukselit për të kërkuar liberalizimin e vizave Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, nesër udhëton për në Bruksel, ku do të ... ... read more
(Pyetja Nr. 150) Buki / Kosove . Es-selam alejkum. Te nderuar kam nje pyetje: Ne baze te fese tone te mire, nese bashkshortja del nga shtepia pa e larguar burri i saj ... ... read more
prsh doktoresh jam nje vajz 21 vjec kam nje vit qe provoj qe te mbes shtatzen por nuk mundem te mbes kam ber te gjitha vizitat un dhe buri dhe kemi dal te dy mir ... ... read more
Këndonjësit / Nga 27.al - 18 minuta më herët. Vela e Gjushit, dashuria prej betoni. Nga Enkel Demi Bashkia e Durrësit dhe qeveria kanë vendosur të shpenzojnë ... ... read more
Eh sa veta flasin si puna ksaj me fjal tmdhaja e tngatrruara per tu dukur filozofe. Esht thjesht nje miss…qe ka shitur pamjen fizike per karrieren e jetes. ... read more
Nate Me Shi Ah sonte ky shi e shtojne lotet e mi se ty ste kam prane te puth,te them nje fjale Ah sonte kto re yjet i mbuluan me kend te kaloj naten ... read more
(Pyetja Nr. 95) Anonim / Kosove / 04-09-2010. Message: Selam alejkum. Kam dy pyetje qe ka nje koh te gjat qe po me brengosin dhe nuk po mundem tja u gjej pergjigjen. ... read more
Jam nga tr.Jam 24 vjec.Pas kaq kohe desha te ndaj me ju kete histori qe me ka ndodhur para nje viti.Un jetoj ne tr dhe jam vetem sepse familja eshte jashte shq ... read more
Këtu ju mund ti gjeni ëndrrat me shkronjën A deri në Z Keni pare ndonje enderr dhe deshironi te dini se cfar domethenje ka kjo per jeten tuaj? Shkaroni librin e ... ... read more
Mbi dritare nata derdh qetsine dhe shiu i furishem shoqeron vetmine. Lart ne qiell te erret dy sy shkelqejne nje zemer te vetmuare mbushin shprese. ... read more