kacaniku 1999?

Best Answer

Përbërja etnike: Viti/Etnia Shqiptar % Serb % Romë % Të tjerë % Total; 1991 regj 1: 36,488: 97.8: 220: 0.6: 306: 0.8: 41: 0.1: 37,055: Januar 1999 2: 43,721: 98 ... - read more

Second Best Answer

vENDBANIMET E KAÇANIKUT-BEGRACA 2.BEGRACA Vendbanim në pjesën veriperëndimore të Karadakut,afro 12 km në veri të Kaçanikut.Ka reliev kodrinoro-malor,është i ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
kacaniku 1999? community answerskacaniku 1999 Similar Questionskacaniku 1999 Resources

I dedikuar për mësim dhe hulumtim, sipas vlerave e sistemeve perëndimore, Universiteti i Prishtinës po bënë hapa të ... ... read more
Kosovo (albaniaksi Kosova, serb. Косово, Kosovo) on osittain tunnustettu valtio Balkanilla Etelä-Euroopassa. Kosovon tasavalta itsenäistyi Serbiasta 17 ... ... read more
G3. Serin D, Alagoz G, Karslioglu S, Celebi S, Kukner S, “External Dacryocystorhinostomy: Double-Flap Anastomosis or Excision of the Posterior ... ... read more
Read Microsoft Word - LIBRI I PLANPROGRAMEVE _MP2_.doc text version. UNIVERSITETI I PRISHTINËS Fakulteti i Mjekësisë Prishtinë. PROGRAMI DHE PLANI MËSIMOR ... read more