java e par e shtatzanis?

Best Answer

Kjo është java e pare e ... cikli e pare e shtatezanise femija femra foshnja java kontraceptim kontraceptimi menstrual nena ngjizja ngjizje shtatëzanisë ... - read more

Second Best Answer

Kjo është java e pare e shtatëzanisë dhe ju ende nuk jeni shtatëzanë! Jeni të hutuara? - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
java e par e shtatzanis? community answers

java e par e shtatzanis Resources

Java e pare e jetes se bebit tuaj February (2) January (2) 2010 (14) November (1) October (6) September (1) ... ... read more
Tani jeni në javën e katërt të shtatëzanisë (ose në të pestën nëse preferoni t’i numëroni ashtu). Topi ... /Java e 4 e shtatëzanis ... ... read more
JAVA E PAR E SHTATZANIS Java e par e shtatzanis zakonisht nuk arrihet te kupètohet nga pjesa me e madhe e femrave, sepse mendohet se vonesa e ciklit mestrual eshte ... ... read more
Java 40 Koka e bebit zbret ne segmentin e fundit te mitres dhe ushtron presion mbi qafen. Bebi tani është 50 cm I gjatë dhe është I papritur momenti kur do ... ... read more
lajme.gen.al : Shtatzania. Çduhet të dimë që në hapat e par ... Nga java e 18 mund te degjohet me stetoskop te bere qellimisht (DeLee-Hillis) ... ... read more
Mund te vihet re edhe fryerje e gjoksit dhe te perziera, te shoqeruar here pas here me te vjella. Enjtje e gjirit vjen si pasoje e rritjes se nivelit te estrogjenit ... ... read more
Java 40. Koka e bebit ... Jam jona nga librazhdi ju falenderoojm per keshillat tuaja un jam 21 vjece she jam ne muajin e tret te shtatzanis te femijes te par dhe ... ... read more
Muaj pas muaji,, Mustela prarqet etapat e rritjes së bebes në barkun e nënës gjatë 9 muajve të shtatzanisë, nga veza tek foshnja gati për të lindur ... ... read more
A ka mundesi te jem shtatzane per 3jav edhe nuk kam shenja kur qfare e cila shenje e par ... doja tju pyesja ne jan shenjat e para te shtatzanis a jo kam sh ... ... read more
Mëso se cilat janë shenjat e para te shtatzanis që të mund ... a mund te vrehet fryti ne ultraza edhe ne javen e par te shtatzanis.une kam qen te gjinokulogu ... ... read more
Në ditët e sotme, gjithnjë e më shumë, gratë e nisin jetën e tyre familjare pas mesit të dekadës së tretë ose në një moshë më të madhe. Në perëndim ... ... read more
Derisa tremestrit të parë i vjen fundi, foshnja juaj do të arrijë madhësinë e një pjeshke, ... Java 2; Java 3; Java 4; Java 5; Java 6; Java 7; Java 8; Java 9 ... ... read more
E keni deshiruar qa shume ... mostracjon ne rregull edh jan vonuar 3 dit kesh te doltori edhe me tha qe nuk je un i kam perjetu te gjitha ndjenjat e shtatzanis edh ... ... read more
Fillimi i shtatzënisë: Java e dyt ... ... read more
Ja fisnikët europianë të ftuar në dasmën e Princ Leka (foto) Guida/ 4 rregulla për meshkujt, si të vishni aksesorët; Aksesorët nude, ja ngjyrat që ... ... read more
motra nese do ta dish per shenjat e para te shtatzanis se jam pak a shum e praktikuar per sa i perket per te lindur femij se jam mosh e madhe dhe jam mesuar tani si ... ... read more
Apr 08, 2013 · shenjat e shtatzanise 1. projekt nr.2 shenjat e shtatzanise fekondimi in vitrokontraceptivet dhe llojet 2. qellimi i punes ... ... read more
... mund te perdoret ekografia per te vleresuar rritjen fetale qe prej javen se 18, por rezultatet jane me te sakta nga java e 28 deri ne javen e 32. ... ... read more
ju lutemi me keshilloni dic jam ne mujin e 5 shtatzanis mirepo me disponim ... Foshnja mund te filloj te leviz duke filluar nga java e 16 e deri te java e 22 ... ... read more
Jetoni Magjinë e Të Qënurit e Bukur! ... Lajmi më i gëzuar dhe më emociounues që mund të merrni ndonjëherë është se jeni shtatzanë. ... read more
Java 21 Lekura e barkut eshte zgjeruar shume dhe prandaj eshte e thate dhe te kruhet. Duhet te lyhet sa me shpesh me krem hidratant ose vaj per beba dhe bezdisja do ... ... read more
i nderuar mjek ne shtatzanin e par te gruas sime e ... pra pa filluar java e lindjes dhe qe ... e 6 te shtatzanis ne shtatzanin e par mirpo nuk kam ... ... read more
... cfare ndodh me bebin dhe nenen ne muajt e shtatzanis bazuar ne javet e shtatzanise ... e shatzanise bazuar ne javet e shtatzanise. Tremujori I pare Java 3 ... ... read more
Tremujori i dytë Java 13 Nuk e ndjen akoma, por bebi jot është I gjalleruar, ka filluar te levize. Deri ne mbarim te tremujorit të parë, të gjitha organet e tij ... ... read more
Home » Shëndetësi » Cka duhet te bejme qe shtatzania te jete e ... thojne qe eshte prej shtatzanis ndersa tash kan fillu t’me ... qe javen s par ... read more
Cilat Jane Shenjat e Para Te Shtatzanis. Cilet jane shenjat e para te shtatzanis? A mos ndoshta jeni shtatzene? ... read more