ese per pranveren shqip?

Best Answer

Ketu mund te gjeni ese per pranveren,ese per 7 marsin,ese per 17 shkurtin,28 nentorin,nenen,ese per vjeshten,ese per kohen,ese per dimrin etj. Klikoni mbi titullin qe ... - read more

Second Best Answer

Teksti: Do qe te marresh mendimin qe kane shoket per ty? Do qe te te shkruash mendimin qe ke per shoket? Regjistrohu tani dhe tregohu i ndershem! - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
ese per pranveren shqip? community answers

ese per pranveren shqip Resources

Endrrat.E cjane endrrat per ty.Sa endrra ke ne sirtar.Cdo kush ka endrrat e tij,madje disa mund ti kemi thelle ne sirtar dhe nuk kemi guximin qe eshte celsi per ti ... ... read more
Adolf Hitleri (* 20. prill 1889 në Braunau am Inn, Austri-Hungari; † 30. prill 1945 në Berlin) ishte nga 1933 në vitin 1945, e Kancelari i Rajhut dhe diktatori ... ... read more