emra meshkujsh shqip?

Best Answer

Nismi lundrimin nga a djathta, ose klikoni ketu per emra femrash dhe ketu per emra meshkujsh. Welcome to this Emra Shqiptare /Albanian Names /Emra Shqip site. - read more

Second Best Answer

Emra shqip per djem. Emra shqip per djem dhe kjo liste te cilen e kemi pergatitur mund te te ju ndihmoj qe te zgjedhni nje emer per femijen tuaj qe ta gezoj ne jete. - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
emra meshkujsh shqip? community answers

emra meshkujsh shqip Resources

Emra musliman per djem. Ne kete kategori gjinden emra musliman per djem. Emrat musliman per djem ne kete faqe jan sipas rendit alfabetik dhe gjithashtu secili emer ... ... read more
Ëndërrjeta . Fajkor. Fajkore. Fatbardh. Fatbardha. Fatlum. Fatlume. Fatmir. Fatmir. Fatmirosh. Fatmiroshe ... read more
Stampa:Emra meshkujsh shqiptar Lista e emrave të përveçëm ... ... read more
Emra Musliman për djem. by XHAMIAMBRET · Aug 11, 2014. Abdullah (ar) adhurues i Zotit Abdulatif (ar) adhurues i Zotit (ledhatues) Abdulaziz (ar) adhurues i Zotit ... ... read more
gjeni emra shqip per djem dhe vajza. Emra Katolike; Djemsh Malesore; Malesore Per Vajza; Ortodoks Vajzash; Emra Ortodoks Per Djem; Emra Per Djem. ... read more
Sep 26, 2014 · Emra shqip për djem - me shkronjën A Emra shqip per djem - me shkronjen A Emra shqip, Emra shqiptar, Emra shqiptare, Emra ne shqip, Emra me kuptim ... read more
Emra për meshkuj; Emra për femra; Mësoje Abdesin; Mësoje Namazin; Kur’an me titra shqip dhe audio; Kur´ani Shqip; Buhariu; Rijadus Salihin; Fjalor për ... ... read more
emra te ndryshem vajzash dhe djemsh. By first love · Updated about 5 years ago. Already tagged. 2. Already tagged. 1. Already tagged. 2. Already tagged. 2. Already ... ... read more
Disa emra SHQIPTAR E M R A SHQIPTARË dhe ILIRË | Prapa | Risitë e Forumit; Forumi ... Për të shtuar një emër që mendoni se është emër burimor shqip, ... ... read more
Forum name: Albanian. English . Set site language. Chinese; German; Italian; Dutch; Spanish; French; ... Marrë nga libri « Fjalor me emra njerëzish », Sh. B. 8 ... ... read more
Emra meshkujsh 30/06/2008 20:51 EMRA MASHKUJSH. A ” Abdullah ... ... read more
Kurani shqip; Shkrime shkencore Islame; Ramazani; Ballina; Mjeksia Profetike. Mjekime Islame; Mjekime Profetike. Hixhame; Fara e zez ... Emra musliman per meshkuj By M.I ... read more
Emra shqiptarë për vajza dhe djem. Emra për vajza: A | B | C | ... ... read more
Emra Musliman te perkthyera ne emra Shqip. AlbaChat. ... Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat ... femra, Femrave, meshkuj, meshkujsh, Meshkujt, meshkujve ... ... read more
Emra musliman të gjinis mashkullore. Emrat e gjinisë mashkullore A B D F G H I J K L M N R S SH T TH U Z. A. AbdulAdl.....rob i të Drejtit. ... ... read more
A. Kostallari, M. Domi, P. Daka, S. Mansaku . « Fjalor me emra njerëzish » Sh. B. 8 Nëntori, Tiranë, 1982 ... read more
Emra meshkujsh anglez - H - M Emra meshkujsh anglez. ... Abetare shqip. Kendi i femijeve. EMRA PER FEMIJE. Modello Semplice. ... read more
Apr 13, 2011 · Emra Musliman te Perkthyera ne emra Shqip ( CILI NGA KETA JU PELQEN ) April 14, 2011 at 3:56pm. Abdullah (ar) adhurues i Zotit. Abdulatif (ar) adhurues i ... ... read more
Mua shume po me pelqen emri per mashkuj i cili eshte emer musliman ANIK dmth e emrit ne shqip i bie ... Pershendetje Dona! disa emra me D ti kane thene nenat ... ... read more
ahahah nga dole me ket emer. Tregohu serioz edhe posto emra per djem. I LOVE GOD j&g ... Emrat shqip ,Drin,Jon ,RRon ,Leke ,Flori,Petrit ,Bardh ,Genc etj ka emra te ... ... read more
Emra modern, emra shqip per djem dhe emra shqip per vajza jan dispozicion. ... Emra meshkujsh :: Www.Nur-Islam.Tk (per) (ar)-Emër i muajit të tetë hixhrije. ... read more
është mbyllur për arsye shëndetsore. All the best for you! ... read more
emra per djem. 12 253 pëlqime · 88 duke folur në lidhje me këtë. jo per gje se koha pret por ... Shqip · English (US) · Español · Português (Brasil) ... ... read more
★ Emra ★ , emra.org, 972 550 0920 ★ Emra, Irving, Physician, Patient Care, Critical Care, Health Policy, Trained Physicians ... read more
Vënia e emrave neutral në të vërtetë bëhet për faktin që vajzave t’u japin emra tradicionalë të meshkujve kështu që nuk është e sigurt se sa në fakt ... ... read more
Syarta eshte emer shqip i bukur mund te ... Emri Alon vjen si pasoj e shnderrimit te emrit Alan i cili e ka kuptimin i bukur. per emra meshkujsh fetare mund te ... ... read more
EMRA ITALIANË PËR VAJZA. Emrat italianë për vajza mbartin një tingull melodioz me vete, zakonisht duket përfunduar me -a. Xhulia; Kiara; Franceska; Valentina ... ... read more