emra katolik?

Best Answer

Lista e emrave katolik Agetina; Ana; Angjelin; Anton; Biba; Çile ... - read more

Second Best Answer

emra katolik dhe versioni i tyre ne shqip-----kam patur shum deshir te di versionet e emrave katolik te perdorura nga malesoret ju lutem n.q.s dini ndonje vec ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
emra katolik? community answers

emra katolik Resources

Emra musliman; Emra katolik; Emra shqip per djem. Emra shqip per djem dhe kjo liste te cilen e kemi pergatitur mund te te ju ndihmoj qe te zgjedhni nje emer per ... ... read more
Sep 26, 2014 · Emra shqip për djem dhe vajza - me shkronjën L Emra shqip per djem dhe vajza - me shkronjen L Emra shqip, Emra shqiptar, Emra shqiptare, Emra ne shqip ... ... read more
Emra Ortodokse per djem. Emra qe fillojne me A Adam Adrian Albert Aleksander,Aleks,Sander Anastas Andrea Anesti Antoni,Andon,Toni Artemis Athanas Arsen. B Boris,Boriz ... read more
Emra musliman; Emra katolik; Emra shqip per vajza me shkronjen A. Vazhdo me shkronjen B. Emri Kuptimi; Abatar/e: fjale e shqipes: Adan/e,-a: ... read more
Emra katolik. 39 likes. Community. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? See more of Emra katolik by logging into Facebook. Message this Page, learn ... ... read more
Nomi Italiani per Bambini - Emra italiane per femije Emra Djemsh Emra Vajzash ... read more
Forum name: Albanian. English . Set site language. Chinese; German; Italian; Dutch; Spanish; French; ... Marrë nga libri « Fjalor me emra njerëzish », Sh. B. 8 ... ... read more
Welcome to this Emra Shqiptare /Albanian Names /Emra Shqip site. This is simple (yet, we hope useful) Albanian baby name site with over 1500 different baby names. ... read more
Në këtë listë gjende emrat fetar shqiptarë ndërsa për emrat tradicional shqiptar mund të shikoni listën Emra shqiptarë. Emra katolik; ... read more
Emra shqiptarë për vajza dhe djem. Emra për vajza: A | B | C | ... ... read more
Une jam shtatzene dhe keta jane emrat qe me kane pelqyer me shume per vajzen time, e di qe jane emra shqip dhe ilir! Domethenien e sakte te tyre nuk e di! ... read more
Kjo faqe eshte apostafat per emra femijesh, aktualisht faqja numer nje per emra per femije me nje numer mbi 20.000 emrash. ... read more
emra shqip, emra per djem, emra per vajza, emra modern. Gjinia: Lloji: Gjatësia: Fillon me germën: A B C Ç D Dh E Ë F G Gj H I J K L Ll M N Nj O P Q R Rr S Sh T ... ... read more
Dec 01, 2008 · Emra Te Gjinise Mashkullore me germat B-Z ... This feature is not available right now. Please try again later. ... read more
Emrat ortodokse vihen ne pagezim dhe jane emra shenjtoresh,te cilat perzgjidhen nga prinderit per femijet e tyre. Me poshte kam pergatitur nje liste me emra qe mbajne ... ... read more
Ëndërrjeta . Fajkor. Fajkore. Fatbardh. Fatbardha. Fatlum. Fatlume. Fatmir. Fatmir. Fatmirosh. Fatmiroshe ... read more
Kalendari, Emrat. Krishtërimi Orthodhoks.com - direktoria më e kompletuar me burime te siteve orthodhokse me përshkrime në rusisht, anglisht, gjermanisht ... ... read more
Çdo vit website Nameberry.com per emra femijesh boton një listë të emrave më të bukur të fëmijëve në bazë të trafikut në faqen e internetit ... ... read more
Këto kombinime janë shpesh tepër frytdhënëse, pasi mund të krijohen emra tepër të veçantë dhe që përfaqësojnë më së miri stilin e prindërve. ... read more
Emra mashkullor -Emra femëror. Adamat Adan Adomat Adriatik Afrim Agim Agimor Agrin Agron Aidan Aigin Aimir Akal Alaron Alasin Alban Albanor Album Algas Alk Alkan ... ... read more
EMRA MASHKULLORE: EMRA FEMERORE: Adamat Adan Adomat Adriatik Afrim Agim Agimor Agrin Agron Aidan Aigin Aimir Akal Alaron Alasin Alban Albanor Album Algas Alk Alkan ... ... read more
Duhen emra Shqipesh, te vjeter (katolik), Pal, frrok, Martin, Aleksander, Bardhyl, Valentin, Justin, Ariel Dhe me rradhe.. keta Jane emra Shqipesh Dhe Europian; ... ... read more
Emra per Femije. Sajt uebi. Emra te bukur per bebe. Kinoteatër. emra per djem. Artist. Të pëlqyera nga kjo faqe. Fjal Zemre <<<"""Vlora"""> MALI I TOMORRIT. ... read more
Në këtë listë gjende emrat fetar shqiptarë ndërsa për emrat tradicional shqiptar mund të shikoni listën Emra shqiptarë. Emra katolik, Emra mysliman, ... ... read more
Madje edhe emra me preardhje të ... thoshte tjetri se e quanin Zef e të mos të shkonte mendja se ishte me origjinë nga Veriperëndimi i Shqipërisë dhe katolik. ... read more
Looking for Emra ? PeekYou's people search has 104 people named Emra and you can find info, photos, links, family members and more ... read more
Pershendetje. Jam ne kerkese per emra, per djem dhe per vajza. Eshte shume me rendesi emrat te jen patriotike ose emra shqipe me kuptime te mira. ... read more