emra femijesh me domethenje?

Best Answer

Ketu mund te gjeni emra per djem ose emra per vajza. Emra modern, emra shqip per djem dhe emra shqip per vajza jan dispozicion. Gjithashtu emra shqiptar, emra - read more

Second Best Answer

Emra shqip per vajza. Ne kete kategori gjinden emra shqip per vajza. Emrat shqip ne kete faqe jane sipas rendit alfabetik gje gjithashtu secili emer permban nje ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
emra femijesh me domethenje? community answers

emra femijesh me domethenje Resources

Nov 03, 2012 · Emra shqip për djem - me shkronjën A - Duration: 3:03. Kosful 77,424 views. 3:03. Emra per djem.Shkronja E - Duration: 1:40. Trupi dhe Shendeti 42,384 ... ... read more
Emra musliman për femra. by XHAMIAMBRET · Aug 11, 2014 ... (ar) bozilog, bime me arome, Remzije (ar) simbolike, alegorike, Resime (ar) ajo qe fotografon, ... ... read more
gjeni emra shqip per djem dhe vajza. Emra Katolike; Djemsh Malesore; Malesore Per Vajza; Ortodoks Vajzash; Emra Ortodoks Per Djem; Emra Per Djem. ... read more
/Emra Fëmijësh Listo emrat ... duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal. ... ... read more
Emra Mashkullore me A Albanian baby Names for boys — A. Adamat Adamat –i nga një emër njeriu, ilir Adan Adan –i nga një emër njeriu, ilir ... read more
Turp te keni qe nga i pari deri te i fundit qe kan postuar ne kete teme me perjashtim te disave qe jan perdor emra shqip. ja une po te ndihmoj me disa emra modern ... ... read more
Çdo vit website Nameberry.com per emra femijesh boton një listë të emrave më të bukur të fëmijëve në ... Ju njohim me poshte me emra te shkurter per ... ... read more
Emra për vajza: A | B | C | ... Heqja e detyrave të shtëpisë: Është me të vërtetë zgjidhja e duhur?! 7 Feb, ... ... read more
A mund te me tregoni ju lutem cilet nga keta emra jane musliman pra te gjinise femerore: AJLA, NEJLA, dhe ELIESA, qfar domethenie kane dhe cilin ma kishit preferuar. ... read more
Repeat Emërtimi i fëmijëve me emra shqip por me kuptim të mirë? ... read more
është mbyllur për arsye shëndetsore. All the best for you! ... read more
Forumi albemigrant : Fjalor me emra shqiptar ë. Në ... ... read more
Jul 22, 2013 · EMRAT E BEBAVE Bebat Me Te Bukur Ne Bote. Subscribe Subscribed Unsubscribe 471 471. ... Emra shqip për djem dhe vajza - me shkronjën E - Duration: 2:19. ... read more
Emra per femije musliman. 11,655 likes · 61 talking about this. Book ... read more
emra shqip, emra per djem, emra per vajza, emra modern. Gjinia: Lloji: Gjatësia: Fillon me germën: A B C Ç D Dh E Ë F G Gj H I J K L Ll M N Nj O P Q R Rr S Sh T ... ... read more
Mua me pelqejn emra te qikes: anilda, aldina. Amo nuk e di shka don me thon kto emra. diana_alabania5 (3 vite më parë) ... read more
Fjalori i emrave shqiptare. Emra femijesh djem e vajza sipas renditjes alfabetike. Emrat e femijeve sot po behen gjithnje e me shume moderne. Jeni shqiptar? ... read more
Emra Musliman te perkthyera ne emra Shqip. ... me i falenderuari: Aid (ar) ... domethenie, domethenje, emer, emra, femra, Femrave, meshkuj, ... ... read more
Emra Mashkullorë (Shënim: emrat që kanë pas tyre (ar) do të thote se kanë prejardhje nga arabishtja, (per) që kanë prejardhje nga persishtja dhe (tur) që ... ... read more
Marrë nga fjalori me emra shqip. /jb/ Të Rekomanduara. Karriera po bëhet faktor në rritje në planifikimin e familjes; Toleranca e shtuar për liri individuale, ... ... read more
Mund të zgjidhni gjithashtu edhe që emrat e fëmijëve tuaj të fillojnë me të njëjtën shkronjë, ... Emra si Meri, Noa, David, Krist, Kai, Zakari ... ... read more
Emrat Me Te Bukur Per Bebe. 54,597 likes · 83 talking about this. Gjeja me kryesore ne jeten e cdo personi jane femijet. Si do ti quani femijet tuaj ju?... ... read more
Lexo me poshte për 100 emra të pazakontë fëmijësh qe ju kurrë nuk ... Pershendetje mud te me ndimoni per nje emer me domethenje te mir per vajza,ju lutem me ... ... read more
nese keni eman en shoqeri ne familje etj.ju kisha lut mos i publikoni librat me emra se i kam. nese ka antare nga shqiperia ata kan emra e bukur faleminderit ... read more
Emra muslimane per femra ... Dru me aromë të mirë, emri i bijes së Muhammedit s.a.v.s. Lule, lulëzim, bukuri. Lulëzim feje. Zbukurim, stolisje. Lloj druri aromatik. ... read more
Por çfare emrash u kane vedosur personazhe te njohur shqiptare femijeve te tyre? Pjesa me e madhe duket se ka zgjedhur emra biblike. Keshtu, ... ... read more
"Ditën e Gjykimit do të thirreni me emrat tuaj dhe të baballarëve. Andaj, emërtoni fëmijët tuaj me emra të bukur" (Transmeton Buhariu) ... read more
Emra musliman per meshkuj By M.I ... fatmir, me fat, faton. fatmir, me fat, faton. i ati i Jezidit. festë, festim. i përjetshëm. burrë, burrërorë, i hershëm. ... read more