domethenia e ores?

Best Answer

Domethenia e ores ..... 24.08.2011 në 3:19.MD. 00:00~~te enderron. 01:01~~nuk te do vertet. 02:02~~nuk eshte per ty. ... Kushtet e përdorimit: Ndihma: Parametrat: - read more

Second Best Answer

domethenia e ores se njejte..... 22.04.2011 në 2:15.PD |10:10|->te pelqen |11:11|-> vdes per ty |12:12|->te dashuron |13:13|->do ta tradhetosh - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
domethenia e ores? community answers

domethenia e ores Resources

Domethenia e ores sipas kombinit te numrave _____ 00 : 00 ->Ndarje 01 : 01 ->Do te lindi dashuri 02 : 02 ->Do te takoheni ... read more
x ata qe i kan fiksim akrepat e ores :P <3. 6 March 2011 at 05:09 [01:01] Vjen dashuri e re [02:02] Do te takoheni [03:03] Te don shum [04:04] Asnjeher ste harron ... read more
Domethenia e ores se njejte. 01:01-Te ka xhan! 02:02-Do te thoj Te Dua! 03:03-I pelqen shoqeria me ty! 04:04-Nuk mund te te harroje! 05:05-I pelqejne syte e tu! ... read more
Kuptimi i ores ;) 28 January 2011 at 05:04. 00-00 spo te hiqet nga mendja. 01-01 ti do te gezoheshe po ta shije ne enderr. 02-02 dita e djeshme kaloi mire x ty. ... read more
Domethenia e ores sipas kombinit te numrave _____ _____ _____ 00 : 00 ->Ndarje 01 : 01 ->Do te lindi dashuri 02 : 02 ->Do te takoheni ... read more
Shikoni orën dhe zbuloni se çfarë ju thonë të mençurit në lidhje me këtë. Shpeshherë kur shohim akrepat e orës të puthitur me njëri tjetrin, themi se dikus ... read more
domethenia teshtimes ne orare te ndryshme 7:00 ... 10:00 do te mbetesh ne shikim e dikujt 11:00 do te te vije nje leter 11:30 te ka zili, kujdes ... read more
... kuptimi dhe domethenia e endrrave, faktet mbi endrrat, lera Endrrave Spjego Endrrat Domethenia ndrrave Kuptimi Dhe Domethenia e Endrrave Endrrat Dhe Komentimi, ... ... read more
Qthon akrepat e ores,kur i zeni njera mbi tjetren 01:05 deshiron te jesh e tij 02:10 keni takim 03:15 nuk deshiron met lan 04:20 deshiron te pajtohesh ... read more
Forum Community DOMETHENIA E ORES,PYETESOR???? CFARE JANE ENDERRAT? ... read more
Këtu ju mund ti gjeni ëndrrat me shkronjën A deri në Z Keni pare ndonje enderr dhe deshironi te dini se cfar domethenje ka kjo per jeten tuaj? Shkaroni librin e ... ... read more
domethenia e endrrave cfare endrre keni pare kohet e fundit? dhe domethenia e tyre. BE YOURSELF. LIFE IS TOO SHORT TO BE ANYONE ELSE. Niu. Super Moderator. Postime: 656 ... read more
Cilen makine e meritoni qe ta vozisni? Cili personazh i Simpsons je. Cili element jeni? Cili eshte kuptimi i emrit tuaj? Cfare do te sjelle babagjyshi ty kete vit? ... read more
E merrni se pasuria është në dhënie e jo në marrje. I dëshironi shkencat natyrore, por asnjë troh më pak nuk ju tërheqin edhe mësimet e fshehta ku e gjeni ... ... read more
Puthjet mund të flasin për njerëzit më shumë sesa një bisedë e gjatë, ndaj kushtojuni rëndësi atyre Lidhje Puthja është një veprim i mistershëm dhe në ... ... read more
Nëse shihet në ëndërr dhënia e lëmoshës ose sadakaja - Sadakaja në ëndërr - Komentimi i ëndërrave by Kosful. 0:36. Play next; Play now; ... read more
Bora e piste do te thote merzitje dhe pabesi, ndersa bora e bardhe eshte simboli i gezimit dhe i dashurise se kulluar. Nese mbledh bore ke per te debatuar. ... read more
May 09, 2013 · Ora 7 ju sjell storjen mbi domethënien e emrave. Ku bazohen emrat tonë. Çfarë përmbajtje kanë dhe sa ndikojnë në personalitet emrave. ... read more
Gjatë vitit të parë të jetës, foshnjës i trefishohet madhësia e trurit… Në shek. 10-të Raziu realizoi ndërhyrjen e parë me qepje, penjtë i përgatiti ... ... read more
Cila eshte domethenia e emrit "Shaqe" se e kam nje kusherire me kete emer. shkurtim i emrit "Manushaqe". I support Papa Joseph Ratzinger. Me ... ... read more
Domethënia e numrave të njëjtë Secilit i ka rastësisur që të shoh të njëjtë numra disa herë radhazi. Ku është rëndësia e numrave që shohim duke u ... ... read more
Cfar thone akrepat e ores kur i shohim ne momente te ndyshme 01:05 deshiron te jesh e tij 02:10 keni takim 03:15 nuk deshiron met lan 04:20 deshiron te pajtohesh ... read more
Sep 30, 2013 · Kuptimi i ngjyrave 1. Punuan: 2. Magjia e ngjyrës Gjurmët e përdorimit të ngjyrave nga njerëzit humbasin që në prehistori. ... read more
Jeta jone gershetohet qe ne fillimet e veta me rrjeten qe na eshte ngritur para se te lindnim . Hyrje ; Forum ; Calendar ; Pytësori ; Kërko ... read more
Akrepat e ores kur ti zen njerin mbi tjetrin D.M.TH. 01;05 deshiron te jesh e tij 02;10 keni takim 03;15 nuk deshiron met lan 04;20 deshiron te pajtohesh ... read more
Ngjyra e syve dhe domethenia e tyre!.... Shpërndaje në Facebook Twitter +1 + Përgjigju tek Diskutimi. Faqja 1 nga 2 1 2 I fundit. Shko tek faqja: ... read more
Rreth përdorimit të disa emrave vetjakë me prejardhje të huaj Fëmija është krijesa më e bukur dhe më e dashur në një familje, që kur vie në jetë, jo ... ... read more
Ja po e nis un me emrin tim meqe gjysma e forumit e di G- Nuk i le njerzit te t'komandojne A- Je i cuditshem B- Ti i pelqen njerzit R- I cmendur ... read more