cili esht shamponi per rritjen e flokve?

Best Answer

Rozmarina është një ilaq bimor i cili nxit rritjen e ... Prandaj e gjitha që ne mund të bëjmë është që të përdorim alternativa natyrore që nxit rritjen e ... - read more

Second Best Answer

... cili esht per zbokth shum kam rezulltat te mir edhe ndimon ne rritjen e flokve edhe e ushqen flokun po jo ne qdo flok se ka flok qe nuk e pranon hudren edhe e ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
cili esht shamponi per rritjen e flokve? community answerscili esht shamponi per rritjen e flokve Resources

... mem kallzu cili osht shamponi ma i mir per flok ... shamponi me perdon per rritjen e flokve apo ... per ramjen e flokve dhe rritje ... ... read more
Gjithashtu per rritjen e ... qa duhet te perdorum per rritjen e flokve te ... lutum me ndihmoni qfar shamponi t perdori per ti rikthy flokt emija ... ... read more
Kjo është në varësi se nga cili prind i janë ... po degjoj ketu per faren e zeze qe ndalon ... Kokrra e zez esht nje far qe gjendet ne vender ... ... read more
... me një dermatolog i cili do ti shohi nga afër flokët tuaj.Me ... a esht i bobishem shmponi fitoval dhe fitoval + per renjen e flokve dhe si behet ... ... read more
Krem per largimin e ... E veqant e ketij shamponi është që bën rritjen e shpejt të flokëve ... Xeragel esht preparat i cili i largon shenjat e mbetura pas ... ... read more
Barnatore Bujari, Prizren. 799 Me gusta · 2 personas están hablando de esto. Barnatore "Bujari" Ofron llojllojshmeri te produkteve sintetike dhe Bio.. ... read more
Lorena esht shamponi bio blas speed ... me shampon.. osht per trashjen e floke e per flok te yndyrshme. e shendosh ... nje shampon per rritjen e flokut ... ... read more