a mundeni mem tregu si te mbetem shtatzan per me gjet djal?

Best Answer

Pyet vetën "si te mbetem shtatzan" lexo çka ... dit per djal… me duket se ... dhe me ka dhene me ba enografin mundeni me me tregu per cka sherben ... - read more

Second Best Answer

... dhem amunesh mem tregu a muj mukan shtatzan edhe ... ju lutem me jepni nje keshill si te mbetem shtatzan dhe ... daten e fundit per djal sksm pas ... - read more


Please vote if the answer you were given helped you or not, thats the best way to improve our algorithm. You can also submit an answer or search documents about how do you transfer songs from our ipod to my son s new mp3 player.
a mundeni mem tregu si te mbetem shtatzan per me gjet djal? community answersa mundeni mem tregu si te mbetem shtatzan per me gjet djal Resources

... mesuar per te nese mundeni me ... nje grua shtatzan per te lindur nje vajz,dhe si per ... here me lind nje djal qe ka mundesi mem tregu se ... ... read more
17. February 2017. Impressum; Kontakt; Impressum; Kontakt ... read more
... mundesia te mbetesh shtatzan,dhe si te sigurohem ... Mundeni te vini per nje egzaminim ... por nuk mund te mbetem shtatzan ,4 vjet me par kam deshtuar ... ... read more
Ju kisha lut nese bon mem tregu si me vertetu qe ... mundohna me gjet nje fe,men egjaj qe 3 ... pra behet fjal per nje djal me te cilin kemi qen ne ... ... read more
HOXHE I NDERUAR A MUNDENI TE ME TREGONI SE ... shku per sherim te njeri me bioenergji edhe si me kuptu ... mundesisht me tregu se si mund te sherohet ... ... read more
... e majt te shoqeruara me si levizje te ... te ju pyes tentoj e te mbetem shtatzan por nuk behet ... mem tregu, gruan e kam shtatzan ne muajin e ... ... read more
a mundeni te me tregoni se ... a mundeni mem tregu qfar ... SPJEGONI KU QENDRON PROBLEMI SI MUSLIMAN DUHET,PER TI PRANUAR TE VERTETAT,APO DUHET PER TE ... ... read more